Bankiety firmowe dopracowane w każdym calu

Nasza Restauracja to miejsce, w którym można zjeść wyśmienite danie, spędzić czas z bliskimi lub spotkać się z ważnym klientem. Starannie przygotowana oferta obejmuje również usługi cateringowe i organizację bankietów firmowych.

Nasze sale są komfortowo wyposażone, a kucharze potrafią wyczarować niesamowite potrawy, które zasmakują największym smakoszom. Każde przyjęcie lub bankiet firmowy jest inne. Towarzyszy mu inna oprawa, bierze w nim udział różna liczba gości, może być także diametralnie różne menu.

Mamy tego świadomość i jesteśmy przygotowani na to, by sprostać wszystkim potrzebom, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z naszej obsługi.

Co uczcić bankietem?

Bankiet firmowy jest czymś, na co decyduje się wiele różnej wielkości firm. Samych okazji do jego organizacji może być wiele, a wszystko zależy od tego, co dana firma uważa za powód do hucznego świętowania. Prestiżowe osiągnięcie, firmowy jubileusz czy rozpoczęcie współpracy ze strategicznym partnerem. Są to tylko przykłady, a okazji może być znacznie więcej. O ile wymienione wyżej wydarzenia najczęściej dotyczą przyjęć na dużą liczbę osób i są organizowane poza siedzibą firmy, o tyle jest szereg mniejszych uroczystości, które także warto przemyśleć. Można tutaj wymienić przyjęcia firmowe w okresie Wielkanocy lub Bożego Narodzenia. Niezależnie od tego, na który typ bankietu zdecyduje się firma, Restauracja Galopu 7 będzie w stanie zaproponować szereg ciekawych propozycji.

Kiedy organizować przyjęcie i zamawiać catering?

W zależności od tego, jak huczny będzie bankiet, pojawią się na nim sami pracownicy lub ważni kontrahenci. W obu przypadkach podczas planowania i organizacji powinno się zwrócić uwagę na inne aspekty. Zakładając, że przyjęcie będzie dla pracowników z racji nadchodzącej Wielkanocy, dużo korzystniej postawić na bardziej kameralne rozwiązanie, czyli zorganizowania przyjęcia w firmie. Wtedy jednak trzeba zastanowić się nad tym, ile będzie osób i co powinno się pojawić na stole. I tutaj z pomocą przychodzi Restauracja Galopu 7! Mamy bardzo rozbudowaną ofertę cateringową, która zmienia się w odniesieniu do tego, czego potrzebuje Klient. Kiedy chodzi o takie przyjęcia jak te z okazji Wielkanocy lub Bożego Narodzenia, wtedy menu uwzględnia charakterystyczne tradycyjne potrawy. W przypadku Wielkanocy mogą być takie dania jak mazurek, żurek, różne odsłony jajek. Z kolei na firmową Wigilię proponujemy takie specjały jak ryba po grecku, barszcz czerwony, czy pierogi z kapustą i grzybami.

Bankiet w restauracji

Jeśli przyjęcia okołoświąteczne mają mieć nieco bardziej uroczysty charakter, lepiej sprawdzi się wynajęcie sali. Z opcji tej korzystają m.in. korporacje i większe firmy, które zatrudniają wielu pracowników. Bankiet poza firmą obowiązkowo należy zorganizować wtedy, kiedy ma być oficjalny. Już na wstępie ma bardziej doniosły charakter, więc jeśli dana firma chce postawić na prestiż i podkreślić rangę okazji, lepiej od razu wziąć pod uwagę eleganckie miejsce. Wskazane jest, by wtedy na liście zaproszonych gości byli też ważni partnerzy biznesowi, czy kontrahenci. Dzięki organizacji tego typu wydarzeń umacnia się pozycja marki i pozytywny wizerunek firmy.

Dlaczego warto zorganizować bankiet firmowy w Restauracji Galopu 7?

Przede wszystkim można skorzystać z sal mniejszych i większych, zależnie od potrzeby i liczby gości. Większa sala konferencyjno-bankietowa ma powierzchnię aż 260 metrów kwadratowych. Mniejsze sale mają kolejno 30 i 60 metrów kwadratowe. Każda jest tak zaprojektowana i wyposażona, by odbywały się różnego typu eventy. Bankiety organizowane w Restauracji Galopu 7 mogą być do 120 osób. Przestrzeń jest aranżowana pod kątem oczekiwań Klienta, a samo przyjęcie może się odbywać w formie bankietów zasiadanych lub przy stolikach koktajlowych.

Nasze sale mają dobre oświetlenie, dzięki czemu można w dużym stopniu ograniczyć konieczność korzystania ze światła eventowego. Zdając sobie sprawę, jak różne są potrzeby i jak różny może być charakter wydarzenia, do dyspozycji naszych Klientów oddajemy dodatkowe oświetlenie sceniczne. Pozwoli ono uzyskać lepszy efekt na przykład wtedy, kiedy całości będzie towarzyszył spektakl teatralny. W razie wątpliwości, która opcja sprawdzi się najlepiej, będziemy w stanie podpowiedzieć coś na temat układu stołów i wystroju. Na komfort wszystkich obecnych wpływać będzie także to, że pomieszczenie jest klimatyzowane.

Przy większej liczbie gości możemy zapewnić salę na wyłączność. Nasi Klienci mogą być pewni, że nikt nie będzie im przeszkadzał w trakcie bankietu. Oprócz tego możemy zająć się także oprawą muzyczną. Muzyka łagodzi obyczaje i często jest czymś, co dopełnia eventy i bankiety o różnym charakterze. W trakcie bankietu serwujemy wcześniej ustalone dania z autorskiego menu. Kucharze posiadają duże doświadczenie w gotowaniu dla dużych grup, mają wyczucie i potrafią stworzyć takie dania, które rozpieszczą różne podniebienia. Goście są obsługiwani przez profesjonalnych kelnerów, dbających o wszystkie detale. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby finalnie każdy z uczestników bankietu był stuprocentowo zadowolony.

Możliwość noclegu

Warto zauważyć, że Restauracja Galopu 7 znajduje się na terenie Poleczki Residence Apartments, co może mieć duże znaczenie dla organizatorów i uczestników bankietów. Staramy się o to, by wszyscy uczestniczący w przyjęciach odbywających się u nas, mieli pod każdym względem zapewnione komfortowe warunki. Czas będzie upływał szybko przy dobrej zabawie i ciekawych konwersacjach. Jednak wraz z nadejściem późniejszych godzin nocnych, goście będą odczuwać narastające zmęczenie. Część z nich mieszka daleko od miejsca bankietu. Warto o tym pomyśleć już wcześniej i rozważyć rezerwację pokoi. Dzięki temu nikt nie będzie skazany na nocną podróż i każdy, z Państwa Gości będzie mógł zatrzymać się w wygodnym pokoju. Już sam poziom organizacji bankietu pozostawi miłe wspomnienia. Jeśli do tego będzie można przenocować w hotelu, efekt będzie podwójny. Poleczki Residence Apartments oferuje pokoje w dwóch standardach, SUPERIOR (pokoje jedno i dwuosobowe) i SUPERIOR (pokoje jedno i dwuosobowe).