Idealne miejsce na rodzinne przyjęcia okolicznościowe

Dawniej przyjęcia okolicznościowe organizowało się w domu, teraz zdecydowana ich większość odbywa się w restauracjach, czy hotelach. Wybór jest spory, a oferty różnią się od siebie pod każdym względem. Inaczej wygląda wyposażenie sali, koszt od osoby, menu i możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji.

Zdarza się, że miejsce przyjęcia lub bankietu zostaje wybrane pochopnie, koszty są nieadekwatne do tego, co otrzymuje Gość, a zadowolenie Gości jest wątpliwe. Chcąc tego uniknąć, warto skorzystać z propozycji takich miejsc, w których potrzeby Gościa są na pierwszym miejscu, a obsługa dokłada wielu starań, by wszyscy obecni na przyjęciu bawili się wyśmienicie.

Dlaczego nasza oferta jest lepsza niż inne?

W Restauracji Galopu 7 było zorganizowanych wiele przyjęć okolicznościowych, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby naszych Gości. Podczas organizacji dbamy o wszystkie szczegóły. Z nami organizacja wesela, chrzcin, komunii zakończy się sukcesem. To samo dotyczy organizacji imprez firmowych i wystawnych bankietów. Komponując naszą ofertę, braliśmy pod uwagę różne potrzeby, co pozwala nam na kompleksową organizację przyjęć okolicznościowych o każdym charakterze. Dzięki naszemu zaangażowaniu pobyt w Restauracji będzie przez długi czas z przyjemnością wspominany.

Jak wyglądają przyjęcia okolicznościowe zorganizowane w Restauracji Galopu 7?

Każdy, kto chce zorganizować rodzinne przyjęcia okolicznościowe, kieruje się nieco innymi względami. Inne godziny, inna oprawa, różna liczba Gości. Inaczej wygląda organizowanie komunii, a inaczej wesela. Na jednym z nich będzie kilkadziesiąt osób, a na innym kilkaset. Nasi Goście w zależności od dostępności mogą wybrać, w jakim miejscu restauracji chcą, by odbywało się wydarzenie, ale nie jest to jedyna zaleta oferty, jaką przygotowaliśmy. Co jeszcze jest warte uwagi?

Ustawienie stołów w zależnie od preferencji i potrzeb Klienta

Chociaż ustawienie stołów wydawałoby się proste, wcale takie nie jest. Udostępniamy tutaj różne kombinacje: podkowa, litera E i L, bądź ustawienie jednego stołu. Każde z tych rozwiązań charakteryzuje się innymi zaletami. W trakcie rozplanowywania tego, w którym miejscu będą siedzieć Goście, zwraca się uwagę na to, czy są ze sobą skłóceni lub rozwiedzeni, jaki jest stopień pokrewieństwa. Do tego nieco inaczej wygląda rozkład stołów, kiedy przyjęcie okolicznościowe będzie łączone z tańcami, a inaczej, kiedy będzie głównie przy stole, jak ma to miejsce np. przy organizacji komunii. Aby podnieść rangę wydarzenia i sprawić, że oprawa będzie bardziej elegancka, istnieje możliwość przygotowania pokrowców na krzesła.

restauracja poleczka organizacja kumunii warszawa restauracja poleczka organizacja chrzcin warszawa restauracja warszawa ursynów przyjęcie weselne

Eleganckie nakrycie

Jeszcze zanim podczas przyjęcia zostają podane pierwsze potrawy, Goście zwracają uwagę na to, w jaki sposób prezentują się stoły. Ważne jest zatem, by ich nakrycie było eleganckie i zachęcało do tego, by przy nich usiąść i rozkoszować się jedzeniem. Nasi Goście mają gwarancję tego, że każdy stół będzie pięknie udekorowany. W zależności od tego, jakie będą pierwotne ustalenia, podczas przyjęcia okolicznościowego może pojawić się odpowiednia zastawa, kwiaty i białe obrusy.

komunia w restauracji przyjęcie urodzinowe w restauracji

Bogate menu

Nasi kucharze swoim talentem podbiją każde podniebienie! Mają duże doświadczenie i umiejętności, przez co możemy zaoferować rozbudowane menu na przystawki, dania gorące i desery. Planując przyjęcie okolicznościowe, mogą pojawić się na tej płaszczyźnie różne wymagania. Jadłospis nie musi być taki sam na każdym wydarzeniu. Rodzinne uroczystości, jak organizacja chrzcin czy komunii, będą odbywały się z udziałem dań, które wpasują się w upodobania smakowe Gości. Nasza oferta obejmuje również przygotowanie wyśmienitego tortu okolicznościowego. Za opłatą istnieje także opcja wniesienia tortu.

Dobrze wyposażony kącik dziecięcy

Każdy rodzic doskonale wie, jak trudno przez dłuższy czas utrzymać dziecko przy stole. Rodzice przynoszą ze sobą torby z zabawkami, szukają pomysłów na uatrakcyjnienie dziecku tego czasu. Zdając sobie sprawę z dużej żywiołowości najmłodszych, stworzyliśmy dla nich miejsce, w którym mogą bawić się do woli. Dzięki temu uroczystość będzie przyjemna dla wszystkich. Rodzice będą mogli prowadzić towarzyskie dyskusje, a dzieci bawić się zabawkami i kredkami, rysować przy stoliku lub na flipcharcie. Dla małych majsterkowiczów czekają też klocki do układania.

Czas trwania przyjęcia

Najczęściej rodzinne uroczystości trwają kilka godzin. Dlatego też czas przyjęcia okolicznościowego uzgadniamy indywidualnie. Czas trwania przyjęcia jest zależny od jego charakteru, dlatego to Państwo decydują, ile czasu będzie trwało dane przyjęcie okolicznościowe. W Restauracji Galopu 7 rodzinne przyjęcia okolicznościowe organizujemy już od 10 osób.

Inne udogodnienia

Decydując się na współpracę z nami, można mieć pewność, że nie tylko sam przebieg przyjęcia z okazji komunii, chrztu, czy jubileuszu, będzie doskonały. Chcemy w jak największym stopniu umilić czas wszystkim, którzy nas odwiedzają. Z tego względu do dyspozycji jest bezpłatny parking, a także znajdujący się przed Restauracją Ogródek. Chociaż przyjęcia okolicznościowe są przede wszystkim przyjemnością i okazją do spotkania z bliskimi, po paru godzinach biesiadowania można odczuwać zmęczenie. Nie każdy ma siłę i ochotę, by wracać do domu, zwłaszcza jeśli ten jest daleko. Wychodząc naprzeciw potrzebom, dajemy Gościom możliwość skorzystania z bazy noclegowej w wyjątkowo korzystnej cenie.

Jak wygląda oferta na organizację wesela?

Rodzinne przyjęcia okolicznościowe mogą mieć różny wymiar. Najbardziej doniosłą, elegancką i wymagającą uroczystością, jest wesele. Z tego względu nasze propozycje dotyczące organizacji wesela w Restauracji Galopu 7, są jeszcze bardziej rozbudowane, niż ma to miejsce przy mniejszych przyjęciach. Mamy duże doświadczenie w organizacji różnych uroczystości. Dzięki temu wiemy, jakie wymagania wiążą się z ich oprawą i przebiegiem, będziemy mogli podpowiedzieć także, jakie rozwiązania są warte uwagi i co cieszy się popularnością. Wszystko realizujemy dokładnie w taki sposób, jak wcześniej ustaliliśmy to z Gościem. Dlatego też decydując się na współpracę z naszą Restauracją, nie ma żadnego ryzyka, że coś nie będzie przebiegać zgodnie z planem. Co możemy zaproponować Młodej Parze i co zawiera nasza oferta na organizację wesela?

Dekoracja sali

Planując własne wesele, każdy ma jakąś wizję wymarzonej uroczystości. To jeden z wyjątkowych dni w życiu, dlatego wszystko musi być perfekcyjnie. Potrafimy salę dopracować w każdym detalu. Ponieważ każda Młoda Para może mieć nieco inne oczekiwania względem wystroju, dekoracja restauracyjnej sali może wyglądać inaczej. W trakcie dekorowania dokładamy starań, by przestrzeń była zaaranżowana w taki sposób, by budziła zachwyt wszystkich biorących udział w weselu.

Ustawienie stołów

Dawniej stoły na weselu ustawiało się tylko w podkowę, teraz trendy nieco się zmieniły. Jeśli Młoda Para życzy sobie, by uroczystość była jeszcze bardziej elegancka, można wziąć pod uwagę także okrągłe stoły. Jest to wygodniejsze, jeśli danemu wydarzeniu towarzyszą tańce, a jednocześnie sala prezentuje się atrakcyjniej. Na życzenie możliwy jest również układ tradycyjny. W razie wątpliwości i z trudnością podjęcia decyzji będziemy w stanie doradzić, jaki wariant będzie najkorzystniejszy w danym przypadku.

Indywidualne menu

Podobnie jak przy kameralnych przyjęciach okolicznościowych, nasi kucharze będą umieć stworzyć wykwintne dania, które zadowolą najbardziej wymagających smakoszy. Rozbudowane menu pozwoli dobrać takie potrawy, jakie lubią zarówno Młodzi, jak i ich Goście. Biorąc pod uwagę, że wesela z reguły organizuje się na dużą liczbę osób, zawsze wśród nich znajdą się tacy, którzy muszą mieć odrębny jadłospis. Dlatego też możemy przygotować osobne menu dla alergików, matek karmiących, dzieci, wegetarian i wegan. Dodatkową atrakcją kulinarną jest wiejski stół z wędlinami własnego wyrobu, który najczęściej cieszy się dużym powodzeniem.

Klimatyzowana sala

Restauracja Galopu 7 jest przystosowana do tego, by przyjęcia okolicznościowe i wesela uwzględniały obecność do 120 osób. Tak wystawne wydarzenie wymaga tego, by zapewnić odpowiednie warunki ku temu, by każdy z Gości czuł się komfortowo. Sala jest przestronna i klimatyzowana. Poza tym zdajemy sobie sprawę z tego, że przebieg każdego wesela jest nieco inny, dlatego czas trwania przyjęcia ustalamy indywidualnie, dzięki czemu Młoda Para nie odczuwa presji.

Dodatkowe atrakcje

Coraz częściej zwraca się uwagę na to, by podczas wesela pojawiały się niespodzianki i atrakcje. Właśnie z tego względu, nasza restauracja może zapewnić dodatkowo DJ’a i fotobudkę. Humorystyczne zdjęcia, które zrobi się w trakcie zabawy, staną się tematem rozmów przez długi czas. Będą stanowiły wyjątkową pamiątkę.